00%
image

تعمیرات تخصصی

 تعمیرات تخصصی تجهیزات:
شرکت بنابرمیزان با سال ها تجربه در زمینه خدمات و تامین لوازم آزمایشگاهی اعم از تعمیر تخصصی تجهیزات،نگهداری و سرویس دهی به آزمایشگاه های سراسر کشور و خدمات پس از فروش زیر نظر مختصصین امر فعالیت می کند.
این شرکت پس از دریافت تجهیز در کمترین زمان از لحظه تحویل تا عیب یابی و تحویل آن،مشتری را از جزئیات مراحل کار مطلع می سازد.
شرکت‌ بنابرمیزان، خدمات کامل سرویس و نگهداری از انواع تجهیزات را به آزمایشگاه‌ها ارائه می‌دهد. این خدمات شامل تعمیر،در صورت نیاز و به درخواست مشتری بازرسی‌های دوره‌ای، و همچنین سرویس‌دهی برای تجهیزات مختلف می‌شود. 
با انجام بازرسی‌های دوره‌ای، عیب‌یابی و رفع مشکلات کوچکی که ممکن است در تجهیزات آزمایشگاهی به وجود آید، انجام می‌شود و باعث افزایش عمر مفید تجهیزات خواهد شد. عدم توجه به سرویس و نگهداری مناسب می‌تواند باعث افزایش مشکلات و نقص‌های دستگاه‌ها شده و همچنین هزینه‌های زیادی برای تعمیر و خدمات اضافی ایجاد کند.
دریافت خدمات سرویس و نگهداری
شرکت بنابرمیزان به همراه تامین تجهیزات، خدمات مشاوره نیز در زمینه راه‌اندازی،تعمیرات،سرویس،ونگهداری ازتجهیزات آزمایشگاهی ارائه می‌دهد. تیم ما از کارشناسان با تجربه و متخصص در این زمینه تشکیل شده است که به مشتریان کمک می‌کنند.
در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، می‌توانید با شرکت بنابرمیزان تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

متن پیشفرض

متن پیشفرض