00%
image

درباره بنابرمیزان

BANABAR MIZAN

این شرکت از ابتدای دهه هفتاد فعالیت های خود را در زمینه فروش حضوری تجهیزات آزمایشگاهی مثل شیشه آلات آزمایشگاهی،،مواد شمیایی،مواد و محیط کشت های میکروبی و دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی آغاز کرده و با موفقیت در این زمینه فعالیت خود را در سایر بخش ها و بصورت آنلاین نیز گسترش داده است. در این شرکت از بهترین برندهای داخلی و خارجی استفاده کرده ایم و محصولاتی با کیفیت بالارا با قیمت های رقابتی ارائه می دهیم و کلیه نیازهای شما را تامین می کنیم
همچنین تیم پشتیبانی ما در هر لحظه آماده ارائه خدمات پشتیبانی و رفع مشکلات است تا شما تجربه بهتری از خرید و استفاده از محصولات را داشته باشید.
از مزایای این شرکت ارتباط مستقیم با متخصصان تجهیزات آزمایشگاهی با تجربه در این زمینه است.
شرکت بنابر طب با تجربه خود در زمینه  تأمین تجهیزات و مواد شیمیایی آزمایشگاه های پژوهشی، آموزشی افتخار دارد که با برخورداری از کادری متخصص و با تجربه در خدمت مراکز پژوهشی، آموزشی و صنعتی می باشد.
این شرکت بعنوان عامل فروش تجهیزات آزمایشگاهی و انواع لوازم مصرفی آزمایشگاهی با اقلام متنوع آماده ارائه خدمات به کارخانجات صنایع غذای،آرایشی بهداشتی و مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی می باشد.
شرکت بنابرطب واردکننده مواد شیمیایی و محیط کشت های  میکروبی اصلی یکی از معتبرترین مراکز فروش مواد شیمیایی در ایران می باشد.
مزیت های ارتباط و خرید آنلاین از بنابرطب :
1-در دسترس بودن لوازم آزمایشگاهی با کیفیت عالی،از جمله تجهیزات شیمیایی،فیزیکی و بیولوژیکی
2-محصولاتی از بهترین برندهای داخلی و خارجی موجود در انبار به میزان کافی
3-دارابودن قیمت های رقابتی مناسب با بهترین خدمات پس از فروش
4-ارسال سریع و ایمن محصولات به سراسر کشور
5-به روز بودن اطلاعات سایت فروش
6-ارتباط سریع و آسان و کم هزینه برای مشتریان
7-پشتیبانی آنلاین و پردازش اطلاعات
در بنابرطب بدنبال ایجاد تجربه خریدی متفاوت هستیم،و امیدواریم که با انتخاب ما،تجربه ای لذت بخش و با کیفیت را برای شما فراهم کنیم.
در مسیر کمال با هدف ارتقاء دانش و بهبود کسب و کارها اقدام به گنجاندن دپارتمان علمی و تخصصی در سایت نموده اییم باشد که بتوانیم در جهت شکوفایی علم و صنعت قدم هایی استواربرداریم.

تماس با ما

مشتریان ما