00%
image

طرح فروش اقساطی

شرکت لوازم آزمایشگاهی بنابرمیزان در راستای احترام به حقوق مشتریان خود و همچنین در جهت ارتقای کیفی کسب و کارهای نوپا و کوچک و متوسط اقدام به راه اندازی بخش مربوط به طرح فروش اقساطی بدون بهره و بدون ضامن نموده است.
مزایای خرید اقساطی
در بازاری که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست. خرید قسطی هوشمندانه‌ی شما می‌تواند یک تصمیم مالی سودآور باشد چون:
کالای مورد نیازتان را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید:
تصور کنید همین امروز نیاز به خرید تجهیزات ضروری برای کسب و کار خود را دارید که نمی‌توانید برای تهیه‌ی آن زمانی را صرف پس‌انداز کردن کنید. بنابرمیزان با ایجاد شرایط خرید اقساطی به شما کمک می‌کند تا نسبت به خرید قسطی تجهیزات مورد نیاز خود اقدام کنید و کالای مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن از گستره‌ی بزرگ کالاهای بنابرمیزان و با برند‌های معتبر تهیه کنید.
به روز باشید:
بازارکالای تجهیزات آزمایشگاهی  همیشه در حال تغییر است و سال به سال محصولات جدیدی از برندهای فعال این حوزه ارائه میشود.
در بنابرمیزان تلاش می‌‌کنیم تا شما را به خرید دلخواهتان برسانیم. ما در همکاری با شما شرایطی را ایجاد کرده‌ایم تا امکان انتخاب و خرید کالای مورد نیازتان را به صورت اقساط فراهم کنیم.
شرایط استفاده از طرح فروش اقساطی محصولات:
-          تا سقف ...............  ریال اعتبار خرید اقساطی برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.
-          در ابتدا 30 درصد از مبلغ کل بعنوان پیش پرداخت بصورت نقدی دریافت می گردد.
-          سپس 70  درصد باقیمانده طی اقساط ........ ماهه بصورت دریافت چک صیادی می باشد.
-           اجرای این طرح بدون ضامن و بدون بهره است.
-           ثبت سفارش از سرار کشور  امکان پذیر است.
حال اگر فکر می کنید امروز نیاز به تهیه و خرید مواد و تجهیزات شیمیایی و آزمایشگاهی دارید ولی نمی توانید زمانی را برای پس انداز کردن صرف کنید، بنابرمیزان مفتخر است که در کنار شما بزرگواران گامی کوچک در راستای حمایت از پژوهشگران و صنعتگران بردارد ، تا با استفاده از طرح خرید قسطی در کمترین زمان ممکن کالاهای مورد نیازتان را در اختیار داشته باشید.

 

متن پیشفرض

متن پیشفرض